rybaření v říjnu

portrait-young-fisherman-holding-fresh-caught-fish (1)

Skvělá dobrodružství na podzimním jezeře

Přichází podzim a spolu s ním i úžasné příležitosti k rybaření. Říjen je skvělý čas na chytání ryb, voda ochlazuje a ryby se připravují na chladnější měsíce. Pojďme se podívat, proč je rybaření v říjnu také pro vás, malé dobrodruhy, výjimečné!

Barevné divadlo podzimu

 Jste připraveni na ohromující podzimní scenérie? Když budeš na břehu jezera, uvidíš stromy proměňující své listí na všechny odstíny červené, oranžové a žluté. Je to jako kouzelná kresba přírody! Nezapomeň si foťák! Zachyť ten okamžik, kdy se ti podaří ulovit nádhernou rybu. Tvoji kamarádi a rodina budou nadšení!

lake-fog-sunrise-with-autumn-foliage-mountains-new-england-stowe
tiny-fresh-caught-fish-hand-against-lake

překvapení pod hladinou

Rybaření je dobrodružství, kde čekání je klíčem k úspěchu. Říjen je čas, kdy některé druhy ryb jsou zvláště aktivní. Třeba okouni a sumci si začínají připravovat zásoby na zimu, což znamená, že mají o tvoji návnadu mnohem větší zájem!  Říjen je plný překvapení a vzrušení pod hladinou jezera. Buďte trpěliví a brzy se můžete těšit na skvělé úlovky a nezapomenutelné chvíle s přáteli.

Měj na paměti tyto důležité věci

Určitě si s sebou k vodě vezmi teplé oblečení: Aby ti bylo příjemně i v chladném počasí.  Lahev nebo termosku s teplým nápojem: Pro případ, že by tě přepadl chlad. Krabičku se svačinou: Pro případ, že by ti začalo kručet v břiše.

portrait-boy-holding-fishing-rod

Chyť udici a vyraz do přírody! Neváhej se s námi podělit o tvoje rybářské příběhy a fotky! Děkuji za připojení k naší rybářské komunitě. Doufám, že sis užil/a každou chvíli u podzimního jezera!