ebook

pro rodiče malých rybářů a rybářek


Mámo, táto, chtějí vaše děti začít rybařit, ale vy o rybaření nemáte ani páru? Tak to jste na správném místě!

STÁHNĚTE SI ZDARMA
E-BOOK PRO RODIČE MALÝCH RYBÁŘŮ A RYBÁŘEK

Zadejte níže své jméno a e-mail, získáte tak pravidelné upozornění na výhodné nákupy rybářského vybavení, dávku aktuálních informací ze světa rybaření, tipy na rybářské recepty, vychytávky a mnoho dalšího.

 

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě (Michaela Hrušková, IČ 08691436) v bezpečí a budu je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Stisknutím tlačítka STÁHNOUT ZDARMA vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších newsletterů ode mě, které se budou týkat souvisejícího tématu. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

DSC_2461

vážení rodičové,

děkuji za Váš čas a stažení mého eBooku.

Najdete v něm základní informace, jak mohou děti začít rybařit, kam je nutné děti přihlásit, co vše musí splnit a co vše je potřebné zařídit pro získání rybářského lístku.

Dozvíte se mimo jiné, jaká je základní povinná výbava rybáře i základní pravidla bezpečnosti při rybaření nebo třeba seznam všech rybářských revírů v ČR. Další důležité informace, tipy, zajímavosti a podrobnosti o rybaření najdete na tomto webu.

                     PROBUĎME V DĚTECH LÁSKU K PŘÍRODĚ! 
                                   DĚTI JSOU BUDOUCNOST.

 

v případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát na uvedených kontaktech.